(044) 428-04-40,
(044) 428-10-60
096-876-47-34, 097-370-50-70

098-912-41-26, 097-997-59-91

Пакети

Виробництво поліетиленових пакетів. Виготовлення пакетів на замовлення у Києві. Продаж поліетиленових пакетів

Поліетиленові пакети з друком під замовлення типу майка банан, петля, пакет сумка з пластиковою ручкою, пакети для упаковки шин, фасування із поліетилену високого і низького тиску. А також, виробляємо полетну плівку, рукав, полотно. Можливе виготовлення будь-якого кольору поліетилену на ваш вибір. Виробляємо продукцію виключно з високоякісного сертифікованого поліетилену. Звертаємо Вашу увагу, що для виробництва поліетиленових пакетів не використовуємо вторсировину і шкідливі для здоров'я добавки, які негативно впливають на якість продукції.

Виробництво поліетиленових пакетів в сучасному світі є одним з ключових виробничих процесів. Абсолютно всі товари, незалежно від їх призначення і походження завжди фасуються і транспортуються у поліетилені. Цей матеріал є універсальним і зручним практично у всьому. Виходячи з призначення, пакети можуть бути виготовлені з дихаючого поліетилену, або щільного. Пакети можуть використовуватися для ізоляції продуктів харчування від псування під впливом повітря, а промислові товари така упаковка дозволяє вберегти від попадання у механізми згубної рідини під час транспортування.

Виготовлення пакетів починається, коли гранули полімеру завантажуються в екструдер, де вони під впливом високих температур плавляться і стають однорідною масою. З екструдера поліетиленова плівка виймається в формі труби, при цьому товщина плівки задається налаштуваннями екструдера. Після цього плівка рівномірно розкочується валиками, розрізається автоматичним різаком на дві однакові смуги. Вони транспортуються на спеціальний намотчик, який скачує нескінченний потік плівки в рулони.

Пакети під замовлення у Києві можна купити і виконати на них необхідний малюнок. Для цього при виробництві фарба розводиться спиртом і постійно ретельно перемішується, щоб уникнути утворення грудок та ущільнень, а також для підтримки необхідного рівня в'язкості. За допомогою дозатора барвник направляється до фарбувальних валиків, які наносять малюнок на майбутні пакети. Після пропечатки плівка знову скочується в рулон. Потім ці рулони підключаються до машини, яка формує шаблон пакетів і виділяє донну складку. Поступаючи під клеймовочний прес, у пакетах робляться отвори під ручки або вирізається будь-яка інша форма в залежності від заданого шаблону. Далі зварювальна поверхня з'єднує краї, запаюючи їх. Готові до продажу пакети комплектуються по 100 штук в упаковці.

Друк на пакетах, пакети з логотипом

Запит на підрахунок

© Українські джерела 2006-2022