• слайд укр
(044) 428-04-40,
(044) 428-10-60
096-876-47-34, 097-370-50-70

098-912-41-26, 097-997-59-91

ПРАЦЮЄМО ВІДДАЛЕНО! ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЄМО НА моб.телефони 096-876-47-34 097-370-50-70 098-912-41-26 097-997-59-91

Изготовление полиэтиленовых пакетов

ДО ПРОДАЖУ НАДІЙШЛИ ПАКЕТИ ДЛЯ ДОСТАВКИ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ! В АСОРТИМЕНТІ МАЙКИ, БАНАНИ, ПЕТЛЯ! ТАКОЖ МИ ЗМЕНШИЛИ СРОКИ ВИГОТОВЛЕННЯ ПАКЕТІВ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ!

Пакети з логотипом під замовлення типу майка банан, петля, пакет сумка з пластиковою ручкою, пакети для упаковки шин, фасовка з поліетилену високого і низького тиску. А також робимо палетную плівку, рукав, полотно. Можливе виготовлення будь-якого кольору поліетилену на ваш вибір. Робимо продукцію виключно з високоякісного сертифікованого поліетилену. Звертаємо Вашу увагу, що для виробництва пакетів не використовуємо вторсировину і шкідливі для здоров'я добавки, які які негативно впливають на якість продукції.

Пакет сумка зі зручною пластиковою ручкою може стати незамінним помічником під час прогулянки по магазинам. Міцна конструкція таких пакетів зазвичай сприяє їхній витривалості і поширеності. Окрім того поліетиленові пакети є дуже популярним рекламним носієм, а завдяки зручній ручці їх можна використовувати для перенесення доволі важких товарів. Завдяки тому, що будь-який пакет може виконувати функції упаковки та рекламного носія, вони стали популярним способом спростити життя вашим покупцям, адже недаремно пакети завжди супроводжують кожну покупку в супермаркеті. Саме з цією метою кожен магазин закуповує поліетиленові вироби, проявляючи так піклування про своїх клієнтів.

Поліетиленові пакети з друком дозволяють проводити рекламні кампанії, акції, вітати покупців зі святами та запрошувати на різні заходи. Такий вид реклами завжди розрахований на діалог з потенційним покупцем. Реклама взагалі має на меті основним чином популяризацію імені бренду, адже якщо назва магазину, товару чи виробника часто з’являється перед очима рано чи пізно це викличе інтерес та посприяє прийняттю рішення про необхідність покупки.

Чудові оригінальні поліетиленові пакети з друком під замовлення можна знайти у нас. Не має особливого принципового значення чи будуть вони розфарбовані в неймовірні кольори, чи матимуть незвичний малюнок попереду, в будь-якому разі ми спроможні виконати замовлення.

Поліетиленові пакети під замовлення допоможуть вам рекламувати продукцію та власну марку. Вони вже доволі давно стали звичним атрибутом щоденного побуду українців. Невисока вартість виготовлення таких пакетів та можливість виконання будь-якого дизайну на замовлення роблять подібну продукцію невід’ємною частиною ведення буд-якого торгівельного бізнесу. Виробництво пакетів постійно вдосконалюється. Сьогодні замовникам доступні найрізноманітніші форми та розміри, які можуть бути допрацьовані для найбільшого комфорту під час використання.

Сумка з пластиковою ручкою незначно дорожчі від звичайних, але є більш зручними в буденному використанні та виділяються з поміж стандартних пакетів з вирізаною прямо в поліетилені ручкою. За рахунок цього також досягається більш високий ступінь міцності. Під час самого виробництва поліетилену для таких сумок обладнання налаштовується на продукування матеріалу значно більшої товщини, а малюнок зазвичай наноситься на всю поверхню пакета, не залишаючи вільних місць.

Переваги роботи з нами

1
Українські Джерела здійснює повний комплекс послуг з виробництва високоякісних п/е пакетів з логотипом замовника (розробка макета, виготовлення флексоформ, виробництво плівки і поліетиленових пакетів) .
 
2
Власне виробництво в Києві!
 
3
Безкоштовна доставка по м.Києву!
 

Нам довіряють

чумак
bosch
michelin
sofiyskiy
торчин
nutella
boryspil
pampers

Запит на підрахунок

© Українські джерела 2006-2022