(044) 428-04-40,
(044) 428-10-60
096-876-47-34, 097-370-50-70
098-912-41-26, 097-997-59-91

Serikoff

УВАГА! РОЗШУК!

     Розшукуються виробники та реалізатори контрафактних поліетиленових пакетів. Ці люди здійснюють копіювання зовнішнього вигляду продукції  ООО «Українські джерела» (п/е пакети) та вводять її в господарський обіг без однозначного зазначення виробника копії, що призводить до змішування з діяльністю ООО «Українські джерела». Цими діями порушуються права  власника, які захищаються Законом України « Про захист від недобросовісної конкуренції» (ст.6),  Господарським Кодексом України, а також  завдається матеріальна шкода,  псується беззаперечна репутація  ООО «Українські джерела» як виробника високоякісної продукції
Поліетиленові пакети з друком під замовлення типу майка банан, петля, пакет сумка з пластиковою ручкою, пакети для упаковки шин, фасування із поліетилену високого і низького тиску. А також виробляємо польотну плівку, рукав, полотно. Можливе виготовлення будь-якого кольору поліетилену на ваш вибір. Виробляємо продукцію виключно з високоякісного сертифікованого поліетилену. Звертаємо Вашу увагу, що для виробництва поліетиленових пакетів не використовуємо вторсировину і шкідливі для здоров'я добавки, які негативно впливають на якість продукції.

    На всіх оригінальних пакетах  ООО «Українські джерела» обов’язково повинен  бути присутній напис Serikoff , шрифт може бути різним, але саме слово без змін: S e r i k o f f.    Просимо Вас повідомляти про всі відомі Вам випадки виробництва та реалізації контрафактних п/е пакетів за адресою sales@ud.com.ua  або поштою: 04214, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 53, а/с 27,   ООО «Українські джерела».

     Якщо Ви вже придбали таку продукцію, просимо повернути її виробнику.

З повагою,

Заступник директора

ООО «Українські джерела»                                                 В.А.Сєріков

 

 Виробництво поліетиленових пакетів в сучасному світі є одним з ключових виробничих процесів. Абсолютно всі товари, незалежно від їх призначення і походження завжди фасуються і транспортуються в поліетилені. Цей матеріал є універсальним і зручний практично у всьому. Виходячи з призначення, пакети можуть бути виготовлені з дихаючого поліетилену, або щільного. Пакети можуть використовуватися для ізоляції продуктів харчування від псування під впливом повітря, а промислові товари така упаковка дозволяє вберегти від попадання в механізми згубної рідини по час транспортування.
Виготовлення пакетів починається, коли гранули полімеру завантажуються в екструдер, де вони під впливом високих температур плавляться і стають однорідною масою. З екструдера поліетиленова плівка виймається в формі труби, при цьому товщина плівки задається налаштуваннями екструдера. Після цього плівка рівномірно розкочується валиками, розрізається автоматичним різаком на дві однакові смуги. Вони транспортуються на спеціальний намотчик, які скачує нескінченний потік плівки в рулони.

Пакети під замовлення в Києві можна купити і виконати на них необхідний малюнок. Для цього при виробництві фарба розводиться спиртом і постійно ретельно перемішується, щоб уникнути утворення грудок і ущільнень, а також для підтримки необхідного рівня в'язкості. За допомогою дозатора барвник направляється до фарбувальних валиків, які наносять малюнок на майбутні пакети. Після пропечатки плівка знову скочується в рулон. Потім ці рулони підключаються до машини, яка формує шаблон пакетів і виділяє донну складку. Поступаючи під клеймовочний прес, в пакетах робляться отвори під ручки або вирізається будь-яка інша форма в залежності від заданого шаблону. Далі зварювальний поверхню з'єднує краю, запаюючи їх. Готові до продажу пакети комплектуються по 100 штук в упаковці.

Друк на пакетах, пакети з логотипом

Запит на підрахунок

© Українські джерела 2006-2020