(044) 428-04-40,
(044) 428-10-60
096-876-47-34, 097-370-50-70

098-912-41-26, 097-997-59-91

Еко пакети

З 1 січня 2013 року компанія «Українські джерела» починає виробництво поліетіленівих пакетів з використанням оксо-біорозкладані добавки d2w або біо пакети. Еко пакети, вони ж біо пакети, виготовлені з використанням оксо-біорозкладані добавки d2w, що дозволяє прискорити процес руйнування полієтіленового пакета до трьох років. Поліетиленова продукція, в якій використана добавка d2w, змінює молекулярну вагу пластика, і коли він досягне 10.000 Дальтон або менше, він перестає бути пластиком і може бути поглинений природними мікроорганізмами, при попаданні в навколишнє середовище зникне за кілька років. І не важливо де вона буде перебувати - на землі чи у воді, на світлі або в тіні, у теплі або холоді. Через 3 роки від такої продукції не залишиться нічого - ні дрібних частинок, ні шкідливих речовин або газів. Продуктами розпаду оксо-біорозкладаних пластиків є вода, вуглекислий газ і біомаса. Добавка d2w не містить «важких металів» або будь-яких інших шкідливих матеріалів, вона пройшла незалежні дослідження на еко-токсичність і відповідає стандартам Європи і США. Якщо ви, як і ми, стурбовані екологічною обстановкою в Україні і в цілому світі і хотіли б внести свою лепту в її поліпшення, нам з вами по дорозі. Ви замовляєте виробництво поліетиленової продукції зі своїм логотипом, а ми беремо на себе всі додаткові витрати на виробництво пакетів з оксо-біодобавкою, що здатна розкладатися.

сертификат

Біо пакети в Києві. Еко пакети - виробництво в Україні

Біо пакети завойовують усе більшу кількість постійних покупців. Після того, як було доведено провину людини в порушенні функціонування екосистеми планети, стало модним піклуватися про навколишнє середовище. Мільйони людей щодня намагаються очистити міста і околиці від сміття і речовин, що не розкладаються. Поліетиленові пакети є одним з ворогів природи, вони можуть існувати сотнями років, при цьому не змінювати зовнішній вигляд і не втрачати цілісність. У погоні за екологічністю вчені довго намагалися знайти альтернативу ганчірковим і паперовим пакетам. Але завдяки їхнім досягненням, сьогодні на ринку доступні для покупки біо пакети.

Еко пакети по міцності нічим не поступаються звичайним. Їх єдина відмінність лише в тому, що такий пакет може розщепнутися в природних умовах навколишнього середовища за термін від 1 до 5 років. Решта ж характеристики абсолютно ідентичні звичайним пакетам. Вони, також, добре утримують вагу, забезпечують герметичність і прозорість. З метою стимулювання процесу природного розпаду під час виробництва поліетилену в нього додається спеціально винайдений каталізатор. Процес розпаду не потребує будь-яких спеціально створених умовах температурного режиму, вологості і тиску.

Еко пакети, виробництво яких займає стільки ж часу, як і звичайних. При цьому технологія дозволяє створити продукт, який в повній мірі може змагатися з паперовими пакетами, а за ціною значно перевершувати їх. Деякі стверджують, що якщо вже і піклуватися про навколишнє середовище, то використовувати еко-сумки, але ж далеко не кожен покупець носить із собою таку сумку, а пропонувати покупцеві сумку, яка значно дорожче звичних копійок, трохи незручно, та й не завжди покупки помістяться в одну. У цьому величезний плюс еко пакетів. Піклуючись про екологію, ви замовляєте еко пакети у нас і поширюєте їх серед своїх клієнтів.

Біо пакети в Києві можна замовити на нашому сайті! Ми з радістю підтримаємо вас у прагненні піклуватися про природу, тому пропонуємо вигідні умови покупки біо пакетів. Багато хто може порахувати такі пакети обманом чистої води, але не слід забувати, що на відміну від псевдо-екологічних тролейбусів і паперових пакетів, поліетилен, який розщеплюється, є повністю безпечним і його виробництво не завдає стільки шкоди планеті, як вирубка лісів для виробництва паперу або величезні атомні електростанції .

Безпечні еко пакети в Україні можуть бути декількох видів - вироблені з поліетилену, який розщеплюється, і з рослинних полімерів. Але помітним недоліком полімерних є те, що для їх розпаду необхідно створювати спеціалізовані умови, а саме компостування. Але навіть якщо правильно їх обробити при розпаді полімери рослинного походження виділяють газ метан. До того ж рослинні пакети майже в три рази дорожче біо пакетів, що природно має значення для покупців.

Запит на підрахунок

© Українські джерела 2006-2021