04214, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 34, офіс 401
(044) 428-04-40, 428-10-60
096-876-47-34, 097-370-50-70
098-912-41-26, 097-997-59-91

Акції

Акція діє з 26.08.14 р. до 31,12.14р.

ПОСПІШАЙТЕ ЗАМОВИТИ ПАКЕТИ ЗА НОВИМИ цінами!

Також компанія "Українські Джерела" проводить АКЦІЮ: виробництво БІО-ПАКЕТІВ за ціною звичайних поліетиленових пакетів.

image0001_1_400_03

________________________________________________________________________________________________________

Процес виробництва пакетів
Виробництво поліетиленових пакетів - достатньо затребувана на сьогоднішній день галузь. Адже поліетиленовий пакет - практично єдиний і найбільш часто вживаний інструмент для перенесення продуктів харчування або будь-яких інших предметів , а значить практична цінність його не викликає питань. Крім даної практичної функції поліетиленові пакети з логотипом є універсальними рекламними засобами , на які можна наносити практично будь-які необхідні зображення.
Найпоширенішими видами пакетів є: «майка» , « рейтер » , пакет з неукріпленої переробній ручкою. Однак пакети майка в Києві і в усьому світі в цілому по праву займають перше місце за популярністю.
Процес виробництва поліетиленових пакетів можна розділити на 3 основні частини:
1 . Виготовлення плівки , а також її видув . Дана процедура відбувається з використанням екструдера круглого перетину , через який видавлюється розм'якшена маса поліетилену. У міру виходу відбувається роздування маси повітрям до встановленої товщини і параметрів , для чого застосовується високий тиск. Таким чином , виготовлення плівки відбувається в умовах безперестанної екструзії. Спочатку безбарвні гранули , які використовуються для видування плівки , за допомогою концентрату можуть бути пофарбовані в будь-який інший колір , тоді кінцевий результат буде мати необхідний колір.
2 . Наступний етап виробництва - друк . Нанесення зображення на плівку відбувається за допомогою флексодрукарські машини. Друк проводиться спиртовими фарбами на рулонних матеріалах. На цьому ж етапі проводяться пакети з логотипом , точніше , на них наноситься зображення .
3 . Третій , заключний етап включає в себе формування і вирубку пакета. Формування проводиться на спеціальній пакеторобні машині .
При необхідності можливе виробництво пакетів певного , індивідуального , необхідного замовнику дизайну. Пакети на замовлення в Києві і інших містах можливо замовити практично у фірмах , що займаються виробництвом пакетів.

Фрази, за якими нас шукають: Виготовлення плівки, Пакети замовлення Київ, Пакети майка Київ, Пакети з логотипом, а також по фразах, Виробництво поліетіленовіх пакетів, Друк на пакетах, Друк пакетів, Друк на пакетах Київ, Друк пакетів Київ.

Продукція | Про компанію | Serikoff TM | ЕКО пакети | Пакети для шовкотрафарету | Пакети оптом | Контакти | Замовлення продукції | Вимоги до макету |
© Українські джерела 2006-2018